Exagate Logo

TELEFON+90 212 275 73 22


E-MAİLinfo@exagate.com


İSTANBUL Yeşilce Mah. Doğa Sok.
Kökten Plaza No:6
34418 Kâğıthane

Ortam İzleme

Exagate, çok şubeli veya tekil olarak veri kabineti ve sistem odalarının kritik ortam parametrelerinin izlenmesi için profesyonel çözümler sunmaktadır. Çeşitli ve farklı özellikteki sensörler sayesinde sıcaklık, nem, su kaçağı veya baskını, duman, hava akışı, hareket, sarsıntı, kapı erişimi ve ışık şiddeti seviyesi vb. kritik parametreler izlenebilmektedir.

Orta ve büyük ölçekteki veri merkezinizin IT altyapısının, çeşitli sensör seçeneği ve 3. parti cihaz entegrasyonu ile güvence altına alınması, kullanıcı dostu arayüzüyle profesyonel olarak ortam parametrelerinin izlenmesi ve yönetilmesine imkân veren Exagate çözümleri, opsiyonel olan gelişmiş merkezi yönetim yazılımı ile üst düzey izleme ve yönetim sağlamaktadır.

Exagate SYSGuard ana üniteleri ve ilgili zengin sensör seçenekleri sayesinde kabinetin ortam durumu ile ilgili sıcaklık, nem, kapı erişimi, duman, sarsıntı, fan hava akışı, su kaçağı ve diğer önemli parametrelerin hassas bir şekilde izlenmesini sağlar. Ayrıca SMARTPack profesyonel merkezi yönetim yazılımı ile IT altyapınızda yer alan tüm kabinetleri ve 3. Parti cihazlarınızı merkezi olarak izlemenize ve yönetmenize olanak tanımaktadır.