Exagate Logo

TELEFON+90 212 275 73 22


E-MAİLinfo@exagate.com


İSTANBUL Yeşilce Mah. Doğa Sok.
Kökten Plaza No:6
34418 Kâğıthane

Genel Bakış

Gelişen teknoloji, endüstriyel otomasyonun giderek önem kazanmasıyla, üretim tesisleri ve buna bağlı veri merkezlerindeki enerji takibi çok daha kritik bir hale geldi. Bu gibi tesislerde enerji yükü durumu takibi, bu sayede aşırı yüklemeye karşı önlem alınması, tüketilen enerjinin raporlanması ve tasarruf sağlanması için izleme sistemlerinin kullanılması gerekmektedir.

Exagate Linye, veri merkezi, teknik binalar, fabrikalar ve uzak lokasyonlar gibi yöneticisinin her bir kabin veya linye başına toplam yükü ve mevcut kapasiteyi gerçek zamanlı olarak izlemesini sağlar. Bu bilgi kapasite planlamasına yardımcı olur ve daha yüksek operasyonel verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar.

Exagate Linye izleme sistemleri esnek mimarisi sayesinde, kesintisiz bir şekilde varolan altyapınıza entegre olabilmekte, yeni yapılacak tesislerde ise kurulum kolaylığı sağlamaktadır.

linye-izleme

Özellikler

Exagate Linye İzleme sistemi ile veri merkezleriniz, teknik binalarınız ve uzak lokasyonlarınızdaki enerji hatlarının enerji tüketimini ölçüm hassasiyeti ile anlık olarak izleyebilirsiniz. A, V, kW, kWh, kVA ve güç faktörü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Elde edilen veriler, daha doğru kapasite planlaması için merkezi bir yazılım (Exagate SmartPack vb.) Sistemi ile paylaşılabilir.

Sabit Akım Trafoları Ayrılabilir Akım Trafoları Şaft Akım Trafoları
Sabit akım trafolarıyla uygun bütçeli çözümler elde edilebikmektedir. 0.5 ölçüm hassasiyeti ile öçüm yapabilmektedir. Ayrılabilir akım trafoları sayesinde enerji kesintisi yapılmadan, çalışan sistem üzerinde montaj ve kurulum kolaylığı sağlanmaktadır. 0.5 hassasiyet ile ölçüm yapabilmektedir. Her bir şerit akım trafosu 21 adet sabit akım trafosu barındırmaktadır class 0.5 hassasiyetinde ölçüm yapabilmektedir.
Kapsamlı Kapasite Planlaması Düşük Maliyet Enerji Verileri
IT cihazlarınızın bulunduğu teknik alanlardaki ölçüm özelliğine sahip olmayan cihazlarınızın ne kadar enerji sarfiyatı yaptığını ve bununla birlikte kapasite planlamanızı yapmanızda yardımcı olur. Tek ana ünite ile 42 hattı izleyebilme özelliği ile yüksek miktarda cihaz izlenebilmektedir. A, V, kW, kVA ve güç faktörü hakkında gerçek zamanlı veri toplar. Kapasite planlaması için kullanılabilmektedir.