Exagate Logo

TELEFON+90 212 275 73 22


E-MAİLinfo@exagate.com


İSTANBUL Yeşilce Mah. Doğa Sok.
Kökten Plaza No:6
34418 Kâğıthane

Genel Bakış

SYSGuard 6001 orta ve büyük ölçekteki Veri Merkezi’ nizin sıcaklık, nem, su sızdırmazlığı, duman vb. kritik ortam parametreleri ve elektrik parametrelerinin izlenmesi, CRAC, UPS, transformatör, generatör gibi harici cihazların SNMP & MODBUS ve analog giriş sinyalleri üzerinden enerji yönetimi amaçlı entegrasyonuna olanak veren profesyonel bir çözümdür. Ana ünite, çok çeşitli sensör seçenekleri ve kuru kontak bağlantıları sayesinde IT bilişim altyapınızın tamamını kontrol edebilirsiniz.

Gelişmiş Çözüm

Orta ve büyük ölçekteki Veri Merkezi’ nizin IT bilişim altyapısının, çok çeşitli sensör seçeneği ve 3. parti (harici) cihaz entegrasyonu ile güvence altına alınması, kullanıcı dostu arayüzüyle profesyonel bir şekilde ortam parametrelerinin izlenmesi ve yönetilmesine imkan veren çözümümüz, opsiyonel olarak tercih edilebilen gelişmiş merkezi yönetim yazılımı ile birlikte üst düzey izleme ve yönetim sağlamaktadır.

sys6001

Özellikler

Önemli Özellikler
Linux Tabanlı İşletim Sistemi: Güvenli İşletim Sistemi Sayesinde kararlı bir işlerlik ve ileriye yönelik genişleme sağlar.
İleri Seviye Web Arayüzü: Bireysel erişim amaçlı kullanıcı dostu ve zengin özelliklere sahip isteğe göre düzenlenebilen arayüz
Dijital Oto-Kalibre Sensörler: Kendi dizaynımız olan yüksek hassasiyete sahip ve sayısal olarak otomatik bir şekilde kalibrasyonunu yapan kararlı sensörler
Grafik LCD Ekran Yüksek çözünürlüğe sahip grafik ekran
Tak ve çalıştır Kolay Sensör kurulumu ve devreye alma
Teknik Özellikler
Modüler yapı 992 kuru kontak giriş desteği
3. parti cihaz entegrasyonu İleri seviye alarm sistemi
Veri izleme, geriye dönük raporlama 124 sensör desteği
496 röle çıkış desteği İsteğe bağlı yazılım
Farklı cihazların yönetimi SNMP desteği

SYSGuard 6001 - Broşür

(PDF)

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için broşürlerimizi inceleyebilirsiniz.

İNCELE