Exagate Logo

TELEFON+90 212 275 73 22


E-MAİLinfo@exagate.com


İSTANBUL Yeşilce Mah. Doğa Sok.
Kökten Plaza No:6
34418 Kâğıthane

Genel Bakış

Bilgisayar odalarınız ile küçük ölçekteki Veri Merkezi’ nizin IT bilişim altyapısının, çok çeşitli sensör seçenekleri ve kullanıcı dostu arayüzüyle işlerliğinin devamlılığının sağlanması için ortam parametrelerinin izlenmesi ve yönetilmesine imkan veren çözümümüz, opsiyonel olarak tercih edilebilen gelişmiş merkezi yönetim yazılımı ile birlikte üst düzey izleme ve yönetim sağlamaktadır.

Esnek Çözüm

SYSGuard 3001 bilgisayar odaları ve küçük ölçekteki Veri Merkezi’ nizin birçok sensör seçeneği sayesinde sıcaklık, nem, su sızdırmazlığı, duman vb. kritik ortam parametrelerinin izlenmesi, ve kuru kontak ve röle bağlantıları ile gerilim kontrolü ve ilgili kuru kontak sinyallerinin yorumlanarak ilgili alarm senaryolarının oluşturlmasına olanak veren bir çözümdür. Ana ünite esnek yapısı sayesinde bilgisayar odanızı ileride küçük ölçekli bir Veri Merkezi’ ne dönüştürmenizi sağlarken yatırımınızı korumaktadır.

sys3001

Özellikler

Önemli Özellikler
Linux Tabanlı İşletim Sistemi: Güvenli İşletim Sistemi Sayesinde kararlı bir işlerlik ve ileriye yönelik genişleme sağlar.
İleri Seviye Web Arayüzü: Bireysel erişim amaçlı kullanıcı dostu ve zengin özelliklere sahip isteğe göre düzenlenebilen arayüz
Dijital Oto-Kalibre Sensörler: Kendi dizaynımız olan yüksek hassasiyete sahip ve sayısal olarak otomatik bir şekilde kalibrasyonunu yapan kararlı sensörler
Grafik LCD Ekran Yüksek çözünürlüğe sahip grafik ekran
Tak ve çalıştır Kolay Sensör kurulumu ve devreye alma
Teknik Özellikler
1 dahili sıcaklık ve nem sensörü 16 harici sensor girişi
16 kuru kontak girişi 4 röle çıkışı
4 analog veya su algılama kablosu girişi İleri seviye alarm sistemi
Veri İzleme, geriye dönük raporlama ve cihaz yönetimi SNMP desteği

SYSGuard 3001 - Broşür

(PDF)

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için broşürlerimizi inceleyebilirsiniz.

İNCELE