Exagate Logo

TELEFON+90 212 275 73 22


E-MAİLinfo@exagate.com


İSTANBUL Yeşilce Mah. Doğa Sok.
Kökten Plaza No:6
34418 Kâğıthane

Genel Bakış

Bilgisayar odalarınız bilişim altyapısının, çok çeşitli sensör seçenekleri ve kullanıcı dostu arayüzüyle işlerliğinin devamlılığının sağlanması için ortam parametrelerinin izlenmesi ve yönetilmesine imkan veren çözümümüz, opsiyonel olarak tercih edilebilen gelişmiş merkezi yönetim yazılımı ile birlikte üst düzey izleme ve yönetim sağlamaktadır.

Kompakt Çözüm

SYSGuard 2001 özellikle bilgisayar odaları için birçok sensör seçeneği ile sıcaklık, nem, su sızdırmazlığı, duman vb. kritik ortam parametrelerinin izlenmesi, kuru kontak ve röle bağlantıları ile gerilim kontrolü ve ilgili kuru kontak sinyallerinin yorumlanarak ilgili alarm senaryolarının oluşturulmasına olanak veren bir çözümdür. Kompakt yapısı sayesinde kabinet bazında da uygulanabilmekte ve izlenebilir akıllı kabinet şeklinde çözüm sunabilmektedir.

sys2001

Özellikler

Önemli Özellikler
Linux Tabanlı İşletim Sistemi: Güvenli İşletim Sistemi Sayesinde kararlı bir işlerlik ve ileriye yönelik genişleme sağlar.
İleri Seviye Web Arayüzü: Bireysel erişim amaçlı kullanıcı dostu ve zengin özelliklere sahip isteğe göre düzenlenebilen arayüz
Dijital Oto-Kalibre Sensörler: Kendi dizaynımız olan yüksek hassasiyete sahip ve sayısal olarak otomatik bir şekilde kalibrasyonunu yapan kararlı sensörler
Grafik LCD Ekran Yüksek çözünürlüğe sahip grafik ekran
Tak ve çalıştır Kolay Sensör kurulumu ve devreye alma
Dahili GPRS opsiyonu (2002 modeli için) Ağ bağlantınızın yedeklenmesine olanak veren her durumda kesintisiz iletişim
Teknik Özellikler
Dahili LCD grafik ekran 1 dahili sıcaklık ve nem sensörü
4 harici sensor girişi 4 kuru kontak girişi
2 röle çıkışı 1 su algılama kablosu girişi
SNMP desteği GPRS desteği (sadece 2002 modeli için)

SYSGuard 2001 - Broşür

(PDF)

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için broşürlerimizi inceleyebilirsiniz.

İNCELE